F/W 17 z bomberkami od Alpha Industries, zapraszamy

1

Niedawno dostaliśmy świeżą, jeszcze ciepłą dostawę bomberek od Alpha Industries z ich jesienno-zimowej kolekcji. Amerykański brand zadbał abyście nawet podczas zimowej aury mogli cieszyć się swoimi ulubionymi kurtkami.

W ostatniej kolekcji firma jak zwykle postanowiła na połączenie militari z ulicznymi klimatami. W ich najnowszych produktach odnajdujemy sporo camo printów oraz nawiązań, do ostatnio szalenie popularnych, motywów kultury Japonii. Naszą uwagę w znacznej mierze zwrócił fakt, że Alpha postanowiła umieścić nowatorskie grafiki na froncie oraz z tyłu bomber jacketów. Takie rozwiązanie z pewnością nadaje im odświeżonego i przykuwającego spojrzenie efektu.

3

Jeśli chodzi o jakość wykonywanych produktów to trzeba przyznać, że Alpha Industries cały czas stawia sobie wysoko poprzeczkę. Z przyjemnością patrzy się na dbałość o wszystkie detale takie jak zamki czy obszycia rękawów. Również zastosowane w kolekcji F/W ocieplane materiały zdają się być starannie dobrane na niskie temperatury

2

Najnowszą kolekcję Alpha Industries znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Pamiętajcie też aby na bierząco śledzić nasze kanały w social media w celu zdobycia najnowszych informacji na temat świeżych dostaw oraz promocji.

Share this post

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *