Hamper’s Bay x NASA x Alpha Industries- relacja z premiery

alphaxhamper-3-of-26

W ubiegły piątek mieliśmy przyjemność przeprowadzić dla Was jedyną w Polsce, stacjonarną premierę kultowych „bomberek” od Alpha Industries w kolaboracji z NASA!

Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania z Waszej strony. Pierwsza osoba czekająca na swoją wymarzoną kurtkę zjawiła się już parę godzin przed otwarciem sklepu. To dla nas wielkie ale przede wszystkim uskrzydlające doświadczenie.

alphaxhamper-12-of-26

Co więcej, prawie cały nakład MA-1 jacketów, który otrzymaliśmy sprzedał się stacjonarnie. Niemniej jednak Ci, którym nie udało się tego dnia być obecnym przy Dobrej 11 mogli spróbować swoich sił podczas sprzedaży on-line na stronie naszego sklepu.

Całość imprezy umilały organiczne soki od Malum a każdy głodomór mógł liczyć na kawałek prawdziwie (w końcu taka premiera do tego zobowiązuje) amerykańskiej pizzy od Pizza Boyz!

 

alphaxhamper-13-of-26

Jako zespół Hamper’s Bay chcemy serdecznie podziękować wszystkim klientom, przyjaciołom i zainteresowanym omawianym wydarzeniem. Obiecujemy, że w przyszłości możecie liczyć na podobne eventy organizowane przez nas!

Share this post

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *